Albina Woźniak-Fyda

Mam kilkanaście lat doświadczenia w pozyskiwaniu i realizacji projektów skupionych na rozwoju biznesu poprzez rozwój ludzi. Wspierałam organizacje w tworzeniu strategii sprzedażowych i wprowadzaniu na rynek nowych marek. Od lat jestem związana z branżą executive search. Ukończyłam akredytowany przez International Coaching Federation program CoachWise Coaching Advanced™. W pracy posługuję się językiem polskim, angielskim i rosyjskim. 

To, co mnie charakteryzuje, to fascynacja człowiekiem jako jednostką. Jestem szczerze zainteresowana tym, co wyróżnia mojego klienta, mam instynktowną potrzebę dowiedzenia się kim jest i czego potrzebuje. Dlatego pracując ze mną możesz mieć pewność, że zwrócę Ci uwagę na detale, które są Twoim wyróżnikiem. Zachęcę Cię do bycia odważnym w odkrywaniu i realizowaniu Twojego potencjału. 

Podziwiam ludzi, którzy wyróżniając się z tłumu, mają odwagę do bycia sobą. Niezmiernie cenię w ludziach ich wiedzę, potencjał intelektualny, zdolność tworzenia i wytrwałość w drodze do celu.

Albina Woźniak-Fyda 
awf@albionbridge.com 
Tel.+48 661 520 783